Sermayesiz İş Kurulur mu ?

SERMAYESİZ İŞ KURMA İMKANI !

 Sermaye+Siz iş

Ah şu imkânsızlıklar gözü kör olsun. Elime fırsat geçse şöyle yapardım şu işlere girişir şu kadar para kazanır kazandığım paraları şu sektörlere aktarır paramı her geçen gün katlar Türkiye’nin en zengin insanı olurdum türünden türküler günümüzde çok söylenmektedir. İnsanlarımız nedense tembelliğini görmezden gelip başına gelen tüm işleri kader deyip sıyrılmak istiyor. Kelebeğin kozasından çıkarken verdiği yaşam mücadelesinin belki 10 da 1ini vermiyoruz.

Size sermayesiz iş kurmanın yollarını anlatacağım. O zaman sözlerimde ne kadar haklı olduğumu anlayacaksınız. Büyük bir fabrikanız var. Her geçen gün seri üretimle binlerce çeşit ürün üretmektedir. Siz fabrikanın müdürü olarak yapmanız gereken tek şey iş bağlantıları kurarak üretilen ürünlerinizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak. Ya ürettiğiniz ürünü satıp servetinize servet katacaksınız ya da ürettiğiniz ürünleri satamadığınız için ürünleriniz depoda beklemekten bozulacak ve iflas bayrağını çekeceksiniz.

www.organigiz.com sitesi size fabrika müdürlüğü vaat ediyor. Üretilmiş birçok kaliteli ürünün satışında aktif rol oynayıp satıştan ciddi gelir elde etmenizi vaat ediyor. Ürün pazarlama işini beceremem ki deyip geri çekilenlerdenseniz gerçektende siz para kazanamazsınız. Yukarıda anlattığımız şarkıları söylüyorsanız bence şarkınızı değiştirip kendim ettim kendim buldum şarkısını söylemelisiniz.

www.organigiz.com sitesi size sermayesiz iş ortaklığı teklif etmektedir. Girişimci ruhunuzu ortaya koyup ürünlerin satışında aktif rol oynarsanız kısa sürede zengin olabilirsiniz. Bu işten kaç para kazanacağınız tamamen sizin göstereceğiniz performansa bağlı olduğu için sitemize girin şu kadar para kazanın gibi bir kısıtlama getirmeyi uygun görmedik. Sermayesiz iş kurmanın en iyi yolu sitemizi incelemekten geçtiğini unutmayın.Önyargılarınızı kırıp kendinize iş konusunda güvenerek www.organigiz.com sitesini incelemeniz para kazanmanız için yeterlidir. Hayat istediğiniz türküyü söylemiyorsa kendi türkünüzü kendiniz söyleyin. Hayat size yandım yandım türküsünü söyletmeden siz hayat sevince güzel şarkısını söylemeye başlayın. Cebiniz ve kalbiniz boş kalmaması dileğiyle hoşça kalın.


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret123870
Üye Olmak Tıklayınız.
 Ersağ
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 16° 6°
Ersağ Banyo Wc Temizleyici

 Ersağ Banyo Wc Temizleyici

Ersağ Oda Spreyi

 Ersağ Bahar Esintisi

Site Haritası
Ersağ Bebek Yağı

 Ersağ Bebek Yağı