ERSAĞ İle Para Kazanma

 Ersağ İle Para Kazanmak   

ERSAĞ PAZARLAMA İLE NASIL PARA KAZANIRIM ?

Değerli ziyaretçilerimiz eminim ki sizde ERSAĞ ile para kazanmanın yollarını öğrenmek için can atıyorsunuzdur.Aslında ERSAĞ ile para kazanmak sizin sandığınız gibi, hiç de zor değildir.Yapılan araştırmalara göre Network marketing sistemi ile çalışan firmalar günümüzde en fazla kar eden hemde kar ettiren firmalardır.ERSAĞ firması da üretici firma olmasından dolayı, ERSAĞ ile para kazanmak oldukça kolay olacaktır. Üstelik ürünleri doğal içerikli olduğu için insanlara ve doğaya hiç bir zarar vermez. 

Değerli ziyaretçilerimiz ERSAĞ ile Para kazanmaya başlamak için ERSAĞ firmasına üye oluyoruz. Üyelik kesinlikle ücretizdir ve herhangi bir aidat adı altında hiç bir şekilde sizden bir ücret talep edilmez. Ersağ bir Türk firmasıdır ve 2002 yılında kurulmuştur. Ücretsiz üye olarak %25 indirimli  ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Veya yüksek kar marjı ile satış yapabilirsiniz. Yani ister ihtiyaçlarınızı indirimli olarak karşılayın ister satış yapın karar tamamıyle sizindir. Bizim tavsiyemiz her ikisinide yapmanızdır. Ersağ organik ürünleri kullanıp sağlıklı yaşarken bu işi kazanca dönüştürmekte son derece zevkli olacaktır. Ürünler tamamen bitkiseldir ve tüm ürünleri şirketin kendisi üretmektedir. Her ay ürün alma zorunluluğu yoktur. Ürün yelpazesinde ki yaklaşık 60 farklı ürünün üreticisidir.Ürünler herkesin temel  ihtiyacı olan Şampuan, Diş macunu, Parfümler, Kozmetik, Genel Temizlik gibi en önemli temel ihtiyaç ürünleridir. Bu yüzden çok kolay tavsiye edilmektedir. Ersağ Şirketi %100 yerli firmadır. Eğer ilk seferde 100 TL  sipariş verirseniz  %10 daha indirim hakkı kazanırsınız ve bu indirimler ömür boyu geçerlidir.Artık sonraki alışverişlerinizi  %35 indirimli alacaksınız demektir.  Bu siparişiniz aynı zamanda sizin kendinize bağlı temsilciler kaydederek organizasyon kurabilme  hakkı da kazandıracaktır ve böylece daha da indirimli  ürün alırsınız.  Ekibinizden de yüksek prim kazancı elde edersiniz. Ersağda cironuz yükseldikçe kariyerinizde yükselir. Çıktığınız kariyerden bir daha düşmezsiniz. Bir çok firmada kariyerler o ayki ciroya göre değişir. Ersağda böyle bir durum sözkonusu değildir. Böylece daha çok indirim hakkı kazanırsınız. Ersağda kariyer atlarken sadece kendi ferdi satışlarınızdan doğan ciro değil üye yaptığınız kişilerin yani ekibinizin oluşturduğu ciroda hesaba katılır.Tek başına satış yapmak yada ekip kurarak onlardanda kazanç elde etmek tamamen sizin tercihinizdir. Ekip kurduğunuz zaman çok daha kısa sürede büyük kazançlara ulaşırsınız. Ama Ersağda sadece kendi yaptığı satışlarla hatırı sayılır paralar kazanan üyelerimiz mevcuttur. Çünkü kar oranı yüksektir.Şimdi bunu size örneklerle açıklayalım; 

Siz mesela % 15 kariyerindesiniz, bu durumda 100 TL’lik ürüne 85 TL ödersiniz, 100 TL değerindeki ürünü  ekstra  indiriminizle 85 TL’ye alıp    125 TL’ye satarsınız,   + 32 TL’de  de hediye ürününüz var...Bu hediye ürün 32 tl ortalama bir rakamdır. Seçtiğiniz hediye ürüne göre 35 tl ye kadar çıkmaktadır.Ayrıca size verdiğimiz örnek 100 tl sipariş için verilen örnektir.150 tl lik sipariş verdiğinizde alacağınız hediye ürün miktarı  seçeceğiniz hediye ürüne göre 60-80 tl yi bulmaktadır.Ersağ şirketi üyelerine yüksek kazanç imkanı sunmaktadır.

85 TL’ye almak ve 155 TL’ye satmak..  KAR MARJI ORTADA.. SİZCE DE KARLI DEĞİLMİ  ?

Daha öncede söğlediğimiz gibi ERSAĞ ile Para kazanmak hiç de zor değildir. Nasıl mı ? Siz mesela %33 kariyerdesiniz, bu durumda 100 TL ' lik ürünü 67 TL ' ye alırsınız şirketten, ve 125 TL ' ye satarsınız +32 TL 'lik de ürün kazanırsınız, hediye gelen ürünleri de satabilirsiniz.

67 TL’ye almak ve 155 TL’ye satmak..  KAR MARJI ORTADA.. SİZCE DE KARLI DEĞİLMİ  ?

ERSAĞ İle Para Kazanmak gerçekten çok kolaydır.Yukarıdaki örnekler sadece satıştan kazanabileceğiniz miktarlardır.Etrafınızdaki insanları Ersağa üye yaparak üyelerinizin satışlarındanda ciddi gelirler kazanabilirsiniz.

ERSAĞ ÜRÜNLERİ ORGANİKTİR ! ! ! 

Ersağ Ürünleri Organiktir, Bulaşık sıvısı şampuan olarak bile kullanılabilmekte ve yanıklara sürüldüğünde vücutta yanık izinin kalmasını önlemektedir. Banyo  WC temizleyici ürünü ayak kokusu ve mantar vs. gibi bakterilere püskürtülerek uygulanabilmektedir. Özel oda parfümü aynı zamanda bir böcek kovucudur. Veee daha  bunun gibi birçok ürün çok amaçlı kullanılabilmektedir. Türkiye’de fosfatsız temizlik ürünleri üreten ilk şirkettir. 

Eğer siz de bizimle işbirliği yaparak ekstra bir harcama yapmadan hem kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de üstüne Para kazanmak isterseniz bize KATILABİLİRSİNİZ..

Sizde bu fırsatlardan yararlanmak ve ERSAĞ ailesine katılmak için hemen üye olunuz.

ERSAĞ VE ÜRÜNLERİNİ ANLATAN MAKALEMİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Network Marketing ve ERSAĞ PAZARLAMA konusunda daha fazla bilgi ve kazanç prim tablosu için lütfen tıklayınız.

Değerli arkadaşlar aklınıza takılan her türlü soru ve düşünceleriniz için bizlere sezginzuku@hotmail.com mail adresinden veya  

0538 471 91 29 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz...

Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret123870
Üye Olmak Tıklayınız.
 Ersağ
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 16° 6°
Ersağ Banyo Wc Temizleyici

 Ersağ Banyo Wc Temizleyici

Ersağ Oda Spreyi

 Ersağ Bahar Esintisi

Site Haritası
Ersağ Bebek Yağı

 Ersağ Bebek Yağı